Týmům TJ Břevnov začíná jarní soutěžní sezona

Týmům TJ Břevnov začíná jarní soutěžní sezona

S příchodem jara naplno startuje mistrovská sezona týmům TJ Břevnov. V sobotu 27. dubna čekalo k první mistrovské utkání na smíšené tenisové družstvo v 2. A třídě pražského přeboru. Volejbalová sezona má start stanovený na pondělí 6. května. V obou sportech navazují družstva TJ Břevnov na úspěšný loňský rok, oba týmy navíc hlásí zajímavé posily.

Tenisový tým se loni jako nováček udržel v 2. třídě a letos bude toto postavení obhajovat s řadou nových hráčů. Družstvo má novou kapitánku Inku Czudkovou, a také zahraniční posilu Vasilisa Kostromina z Ruska. Dále se tenisté posílili o Michaela Patzela, Petra Jiráska a Richarda Malinu. Program a výsledky můžete sledovat na stránkách tenisového svazu, na stejném místě najdete i soupisku.

Břevnovští tenisté mají své zastoupení také v soutěži mladšího žactva. Výkony našich nadějí můžete sledovat ZDE.

Pražské soutěže volejbalistů mají dvě soutěžní části. Antuková sezona začíná na podzim sérií zápasů v září, a pak vrcholí v květnu a červnu. Tým TJ Břevnov na podzim vyhrál čtyři ze svých sedmi zápasů a v průběžné tabulce mu patří před jarem výborné třetí místo. Také v tomto sportu jsme do TJB přivedli novou posilu Jana Novotného. Rozpis volejbalových soutěží najdete na tomto odkazu.