Prodloužení halové sezony

V návaznosti na dohodnutý  termín bourání haly mezi TJ Břevnov a externí firmou, jež nám s bouráním vypomáhá, Vás tímto informujeme o prodloužení halové sezony do středy 20. 4.  2022.

Samotné bourání pak proběhne v sobotu 23. 4. 2022 (termíny jsou závislé na aktuálním vývoji počasí a v případě nepřízně počasí se mohou změnit).

Upozorňujeme všechny majitele dlouhodobých rezervací, že jejich hodiny jsou v současné chvíli rezervovány pouze do soboty 15. 4. 2022 (kdy byl původně plánován konec sezony). Pokud tedy máte zájem hrát i v následujících dnech mezi 16. – 20. 4., proveďte si rezervaci samostatně v rezervačním systému, případně za pomocí správců či hospodáře klubu.

Dále upozorňujeme, že hodnoty kreditu na Vašich účtech v rezervačním systému samozřejmě zůstanou zachovány a můžete je využívat pro hraní s hosty v letní sezoně či pro další halovou sezonu (klub neplánuje tyto zůstatky vracet).

Stejně jako na podzim bychom Vás chtěli požádat o aktivní pomoc při bourání tenisové haly. Pokud tedy máte zájem pomoci, rezervujte si ve svém kalendáři termín 23. 4. 2022.

Informace o přechodu našeho areálu do letní sezony Vám zašleme začátkem dubna.

S přátelským pozdravem

Tenisový oddíl TJ Břevnov