Pozvánka na „očistný“ cyklistický výlet po loučení se sezonou

Pozvánka na "očistný" cyklistický výlet po loučení se sezonou

Vážení členové TO TJ Břevnov – milí sportovci!

Výbor TO TJ Břevnov si Vás dovoluje srdečně pozvat na již tradiční „očistný“ cyklistický výlet v rámci zakončení letošní sezóny na tenisových dvorcích. Vzhledem k tomu, že v loňském roce se tento výlet neuskutečnil, doufáme, že účast v letošním roce bude hojná, abychom vynahradili loňskou absenci.

Cyklistický výlet nazvaný „Memoriál Jiřího Horáka“ se stal již tradicí, a i když se loňský rok nevydařil, tak tento rok navazujeme na předchozí ročníky. Tento výlet uctívá jako již tradičně památku jednoho z našich zakládajících členů, velkého tenisového nadšence, skvělého člověka a našeho kamaráda, který byl i vášnivým cyklistou.

Někteří naši členové se už několikrát zúčastnili této cyklistické akce a stále existují dva, kteří zatím nevynechali jediný ročník (loňský rok 2017 je sporný a jak bylo zmíněno, nezapočítává se do seznamu). Rádi bychom v letošním roce opět peloton rozšířili o další účastníky. Proto je tato akce určena nejen pro členy TO, ale i pro volejbalisty, tedy pro všechny členy TJ. Veškeré nové tváře z řad členů TJ, jejich rodinných příslušníků nebo kamarádů jsou proto vítány! Jediné, co nás může zastavit, je nepřízeň počasí.

—————————————————————————————————————–

4. ročník Memoriálu Jiřího Horáka

Datum konání: sobota 27. 10. 2017, start v 10.00 hod.

Sraz účastníků: v areálu TO TJ Břevnov, Tomanova ul. 2480/5, Praha 6 – Břevnov

Délka trasy: 70 km (detail trasy naleznete pod odkazem: http://mapy.cz/s/cPE0)

Celkové stoupání: 905 m

Podmínky nutné pro konání akce: teplota vzduchu nad 8 °C, počasí bez srážek a extrémně silného větru (při nejistém počasí padne konečné rozhodnutí o osudu výletu předchozí večer na rozlučce se sezónou, případně ráno před startem).

Přihlášky: nejsou nutné, stačí být včas na místě srazu.

Informace a dotazy týkající se této akce: e-mail: jan.mikolasek@c-box.cz, mobil: 731 435 921.

Trasa vede směrem na západ od Prahy, přes obce Břve, Jinočany, Chýnice, Kuchař, Mořina, až do Karlštejna.

Zpět do Prahy se pak jede podél řeky Berounky a naplánována je zastávka v soukromém pivovaru MMX v obci Lety (http://www.mmxpivo.com/cs).

Výlet je tradičně pojat odpočinkově, tj. pojede se v pohodovém tempu, samozřejmě je možné se zúčastnit i na elektrokole. Hlavním cílem je ještě naposledy se před zimním odloučením setkat a po náročné sezóně 2018 se společně projet na kolech a nadýchat se při tom čerstvého vzduchu.

Pokud by někomu nevyhovovalo místo srazu, může na nás čekat a přidat se k nám kdekoliv na trase.

Trasa výletu:

Výškový profil:

Praha 10. 10. 2018

Za Výbor TO TJ Břevnov
Jan Mikolášek