První zimní sezona na Ladronce odstartovala 3. prosince

První zimní sezona na Ladronce odstartovala 3. prosince

Tenisová hala TJ Břevnov v areálu na Ladronce začala sloužit svému účelu! V úterý 1. prosince nabylo právní moci rozhodnutí stavebního úřadu o povolení zkušebního provozu, od čtvrtka 3. prosince se rozvolňují protiepidemická opatření a za dodržení bezpečnostních pravidel je možné začít sportovat i v uzavřených prostorách.

Dlouhodobé rezervace jsou tedy v platnosti od 3. 12. a uživatelé si je mohou zkontrolovat na svých uživatelských účtech v rezervačním systému. Nevyčerpané hodiny byly všem předplatitelům vráceny ve formě kreditu na jejich účty, a lze z nich čerpat pro zakoupení dalších hodin.

Členy TJ Břevnov dále upozorňujeme, že pro čerpání zvýhodněných členských cen je nutné používat předplacený kredit na jejich uživatelských účtech. Dobití kreditu je intuitivní (po přihlášení na účet) a lze pro něj použít bankovní převod i platební kartu (kredit se připíše během několika vteřin). Bez dostatečného kreditu systém online rezervaci neumožní provést, v takovém případě je nutné provést ji telefonicky a hodiny zaplatit v hotovosti. V takovém případě ovšem již za ceny určené pro veřejnost!!!

Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že byla hala více jak 3 týdny udržována na minimálních teplotách  udržuje se v ní vyšší vlhkost. Věříme, že po pár dnech provozu s vytápěním se tento neduh podaří odstranit.

Základní pravidla on-line rezervačního systému pro zimní sezonu 2020/2021

  1. Služby lze objednávat pomocí online rezervací po registraci v systému
  2. Online rezervace jsou hrazeny z kreditu (finační hodnota na účtu uživatele v on-line rezervačním systému), který lze zakoupit  prostřednictvím platební brány nebo bankovním převodem z účtu uživatele
  3. Kredit je nevratný, má neomezenou platnost, bude převáděn mezi sezonami.
  4. Bez dostatečného kreditu nelze online rezervaci dokončit.
  5. Storno hodiny zaplacené z kreditu lze provést maximálně 24 hodin před započetím hodiny, poté již není možno stornovat
  6. Rezervace, pro zákazníky, kteří nemají svůj účet s dostatečným kreditem provádí správce areálu telefonicky, tyto rezervace jsou placeny v hotovosti s příslušným manipulačním poplatkem za platbu v hotovosti
  7. Rezervace může být provozovatelem z provozních důvodů zrušena a klientovi bude vrácena hodnota ve formě kreditu

Možnost rezervací pro veřejnost je možná přes email: hala@tenisbrevnov.cz, hodiny v tenisové hale budou zpoplatněny podle následujícího ceníku:

ceník pro veřejnost

Přejeme hezkou hru v naší nové hale.

S přátelským pozdravem
Tenisový oddíl TJ Břevnov

hala@tenisbrevnov.cz