Členové

Klub

TJ Břevnov je klub se silnou členskou základnou, která v současnosti čítá přes 250 členů v oddílech tenisu a volejbalu. Naše členská základna  je tvořena širokým spektrem hráčů vše výkonnostních a věkových skupin.  V posledních letech se klub rozrůstá zejména o dětské členy, které jsou součástí naší tenisové školy.

Sportovní a společenská činnost

Družstva našich sportovních oddílů se pravidelně zúčastňují soutěží pořádaných zastřešujícími sportovními svazy. Po delší odmlce obsazujeme v rámci tenisových soutěží všechny věkové kategorie od mladších žáků až po dospělé. Mládežnické týmy tak dávají našim dětských členům možnost nahlédnout do výkonnostního tenisu.

Na našich kurtech se též konají celostátní turnaje pod záštitou Českého tenisového svazu všech věkových kategorií. Sportovně nezahálíme ani v letních měsících, kdy pořádají naši trenéři na tenisových kurtech letní tréninkové kempy. 

Volejbalový oddíl, který se pravidelně zúčastňuje pražských soutěží, se v posledním roce rozrostl o smíšený tým, který taktéž bojuje v rámci amatérské volejbalové ligy. Pro naše členy pořádáme pravidelné oddílové turnaje.

Nezapomínáme ani na společenskou část klubového života, hezkou tradicí se stal předvánoční ples.

Všechny důležité  termíny naleznete nav sekci Důležité termíny

Aktuální informace pro členy

  REZERVACE ONLINE  / info@tenisbrevnov.cz / FacebookTelefonické rezervace dvorců: 603 806 002